Swissotel Sarajevo

Swissotel Sarajevo

Destinasyon

Saraybosna, Doğu ve Batı Avrupa, Akdeniz havzası ve Orta Avrupa arasındaki önemli yolların kavşağında, nefes kesen doğal manzaralar, nehirler, Olimpik Dağları ve Adriyatik Denizi arasında çekici bir konuma sahiptir. Şehir, Swissotel’i yönlendiren ve ünlü olduğu uluslararası konukseverlik standartlarını yerel kültür ile birleştiren tarz ve atmosferi temsil eder. Seyahat edenlerin tam istedikleri konumda bulunan Swissotel Sarajevo, misafirlerine Bosna ve Hersek’in başkentinin kalbinde konaklama fırsatı sunuyor; bu sayede misafirler Saraybosna’nın en güzel yerlerini yürüme mesafesinde keşfetme fırsatı yakalıyor. Bütün bunlar, konuklarımıza benzersiz bir seyahat yaşatmak için bir araya geldi.

Araçla Yön Tarifi

Araçla Yön Tarifi

Harita ve Yol Tarifi

Swissotel Sarajevo şehir merkezinde, Eski Şehir, Baş Çarşı ve ana alışveriş caddeleri olan Ferhadija ve Titova caddelerine yürüme mesafesinde yer alır. Otel, dinlendirici yürüyüşler için ideal olan harika ağaçlı sokak, Wilson’s Lane, Unitic kuleleri, Parlamento binası, Alta Alışveriş Merkezi, ve Swissotel’in bitişiğinde olan Bosna ve Hersek’in en büyük alışveriş merkezi olan Sarajevo City Center (SCC) gibi Saraybosna’nın önemli turist çekim merkezlerinin hemen yanında yer alır. Swissotel Sarajevo, Saraybosna’nın alışveriş, iş ve eğlence merkezinde, uygun bir konumdadır. Havaalanı, Swissotel’den yaklaşık 20 dakika sürüş mesafesindedir.

Swissotel Sarajevo

Saraybosna Yerel Rehberi

Bosna ve Hersek’in başkenti olarak Saraybosna, önemli Avrupa yollarının kavşağında yer alır ve Bosna ve Hersek’in bir yönetim, ekonomi, ticaret, kültür, turizm ve eğitim ve spor merkezidir. Saraybosna’nın zengin kültür ve mirasını keşfedin ve bir yandan şehrin misafirperver ve dostane atmosferinin, bir yandan da Balkanlar ve Doğu lezzetlerini birleştiren benzersiz mutfağın keyfini çıkarın. Bugün Saraybosna’yı ziyaret edin ve neden Bosna ve Hersek’in başkentinin dünyanın her yanından seyahat edenleri çektiğini ve cezbettiğini keşfedin.

Swissotel Sarajevo

Swissotel Sarajevo’da Misafir Hizmetleri

Swissotel Sarajevo‘daki çeşitli otel olanakları ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Swissotel Sarajevo

Saraybosna’yı Keşfedin

Şimdi Rezervasyon Yaptır