Swissotel Resort Phuket Patong Beach

Swissotel Resort Phuket Patong Beach

*Zorunlu alan

HOŞ GELDİNİZ

Swissotel Resort Phuket Patong Beach

Bilgiler

SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH

48 Ruam Jai Road, Patong Beach

Kathu Phuket, 83150

Tayland

Tel: +66 7633 7000

Faks: +66 7633 7003

phuket-patong@swissotel.com

Konaklama

383 geniş odaya sahip tatil köyümüzün iç tasarımı sıcak, canlı renkleri ve modern Tayland tasarımını yansıtmaktadır. Her konuk odası hem iş hem de tatil için seyahat edenlere dinlendirici bir inziva sunar. Tüm odalar geniş bir çalışma alanı, cilalı kereste zeminler, lüks yağmur duşlu spa tarzı banyolara sahiptir. Ayrıca talep üzerine bağlantılı odalar mevcuttur.

Yiyecek ve İçecek

Swissotel Phuket Patong Beach Resort'taki birçok restoran ve barda zengin mutfak lezzetleri ve geniş eğlence olanakları sunulur. Otantik yerel yemeklerden uluslararası spesiyallere olanaklar sonsuzdur.

Konuk Hizmetleri

Swissotel Resort Phuket Patong Beach zeki ve sezgi sahibi gezginlerin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş olanaklar sağlar. Tesis; yemek yeme seçenekleri, spa, spor salonu ve gün boyunca dinlence faaliyetleri sağlamaktadır.

Spa ve Spor

Vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu yenilemek ve canlandırmak için Spa'mızda bir mutluluk dünyasına kaçın. Geniş bakım yelpazesinin keyfini çıkarın ve Tayland konukseverliğinin gerçek büyüsünü deneyimleyin.

Toplantılar ve Etkinlikler

Swissotel Resort Phuket Patong Beach iş toplantıları ve özel olay kutlamaları için ideal bir ortamdır. Otelin çatı katında bulunan yeni balo salonu 350 kişilik konuk kapasitesiyle 345 metrekarelik toplantı ve balo olanakları sunar. Aynı zamanda zemin katta uygun konumda yer alan 4 mola odası vardır.

Yol Tarifi

Phuket Uluslararası Havaalanı'nın 40 kilometre güneybatısında yer alan Swissôtel Resort Phuket Patong Beach'e Phuket Kenti'ne doğru 402 otoyolu ve ardından 4020 otoyolundan sağa dönülerek ulaşılabilir. Havaalanından taksiyle ulaşım yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Patong Şehri'nin en önemli turistik yerlerine yakın konumda bulunan otel, spor sporları, golf, marketler, alışveriş ve yemek mekanlarına kolay ulaşım sunar.