Swissotel Nankai Osaka

Swissotel Nankai Osaka

*Zorunlu alan

Fırsatlarımız

#ALLSAFE Konaklamaları + Yiyecek ve İçecek Kredileri

Tüm yıl mevcut

#ALLSAFE ile güvende olduğunuz Osaka‘nın Keyfini Çıkarın.

2020 yılı insanları sosyal mesafe uygularken daha da yakınlaştırdı. Yeni Yılı karşılarken, çoğunlukla hafife aldığımız küçük şeyleri takdir etmek için zaman ayırın; onları güvende tutarak sevdiklerinizle zaman geçirmek gibi.

Swissotel Nankai Osaka şehrin kalbinde olmanın sağladığı kolaylıkla cazip özel konaklamalar sunuyor. Mevcut durumda, otel, romantik bir tatil arayan çiftler, işlerinden uzaklaşmak isteyen arkadaşlar veya evlerinin dışında eğlenceli bir sığınak arayan aileler için uygun planlarla unutulmaz konaklamaları ve deneyimleri yeniden tanımlıyor.

#ALLSAFE ile güvende olduğunuz Osaka‘nın Keyfini Çıkarın. Swissotel Nankai Osaka‘da dinlendirici konaklamalarla kendinizi şımartın, kaliteli yiyeceklerin tadına varın ve en çok önem verdiğiniz şeylere yatırım yapın.

Rezervasyonlar veya sorular için 0666461119 telefon numarasını arayın veya Reservations.Osaka@swissotel.com adresine e-posta gönderin.

FİYATLAR

29.000 JPY'den başlayan fiyatlar.

- Swiss Advantage Oda
29.000¥’nden başlayan fiyatlarla (hizmet bedeli ve vergiler dahildir)
- Swiss Select Oda
31.000¥’nden başlayan fiyatlarla (hizmet bedeli ve vergiler dahildir)

FIRSATA DAHiL OLANLAR

- Swiss Advantage Oda veya Swiss Select Odada Gecelik konaklama.
- 10.000 JPY değerinde Yiyecek ve İçecek Kredileri - Odada Yemek Servisi, Tavola36, Minami, Hana-Goyomi, Empress Room, SH’UN veya Lounge’da kullanılabilir.
- Otel restoranlarında %15 İndirim (Swiss Gourmet, Odada Yemek Servisi ve Mini Bar hariç).

HÜKÜM VE KOŞULLAR

- Yiyecek ve İçecek Kredileri yalnızca misafirin konaklama tarihlerinde kullanılabilir.
- Yiyecek ve İçecek Kredileri yalnızca restoranlarda kullanılabilir (Tavola36, Hana-Goyomi, Minami, Empress Room, Shun, The Lounge and In Room dining) ve Mini Bar ve Swiss Gourmet için geçerli değildir.
- Yiyecek ve İçecek Kredileri iade edilemez ve %15 otel müşterisi indirimi hariç, diğer promosyonlarla birleştirilemez. %15 indirim, Odada Yemek Servisi, Mini Bar ve Swiss Gourmet hariç, tüm mekanlar için geçerlidir.