Swissotel Krasnye Holmy Moskova

 Swissotel Krasnye Holmy Moskova

*Zorunlu alan

Swissôtel Krasny Holmy, Moskova

Konuk Hizmetleri

Swissotel Krasnye Holmy Moskova Misafir Hizmetleri

Kapı görevlilerini otelin ana girişinde bulabilirsiniz. Taşıma ve yük işlerinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

üst min simgesi

Giriş zamanı 14:00'dır.
Çıkış zamanı öğlen 12.00 saatindedir.

üst min simgesi

Profesyonel Danışmamız seyahatinizin tüm detaylarını düzenlemek için her zaman emrinizdedir: uçak ve tren biletleri, şehrin en iyi performansları için bilet, aktarmalar ve geziler için profesyonel sürücü ile limuzin rezervasyonu yapmak ve çok daha fazlası.

üst min simgesi

Otel lobisinde, Resepsiyon masası yakınında bir ATM ve 24 saatlik döviz büfesi bulunmaktadır.

üst min simgesi

Güvenlik nedenleriyle konuk kat asansörlerine sadece oda anahtar kartıyla erişilmektedir.

üst min simgesi

Otel lobisinde bulunan hediye mağazası, çok çeşitli kartpostallar, seyahat rehberleri ve hediyelikler sunmaktadır.

üst min simgesi

Tüm konuk odaları ve ortak alanlarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

üst min simgesi

Temizlik departmanımız aşağıdaki özel isteklerinizle memnuniyetle ilgilenecektir: Bebek karyolası, çamaşırhane, antialerjik yatak çarşafı, kuru temizleme, klima, ütü hizmeti, yastık hizmeti ve daha fazlası.

üst min simgesi

Çamaşır ve kuru temizleme hizmetleri haftanın yedi günü mevcuttur. Aynı gün teslim için lütfen 9.30 ÖÖ saatinden önce Temizlik ekibimizle iletişime geçin; kıyafetleriniz buna göre toplanacaktır. Lütfen çamaşırhane formuna adınızı, oda numaranızı ve kıyafet sayınızı yazın. Her gün 7.00 ÖÖ ile 6.00 ÖS arasında mevcut olan Ekspres servisimiz ile, elbiseleriniz %50 ek ücret karşılığında 4 saat içerisinde teslim edilecektir.

üst min simgesi

Odanızdaki minibar her gün doldurulur.

üst min simgesi

Swissotel Krasnye Holmy Moskova, 95 otopark sunuyor. Otel misafirleri için ücret saatlik 300 ruble ve 24 saat için 1.500 rubledir.

üst min simgesi

Arkadaşlarınız ve ailenize bir mektup veya kartpostal göndermek için lütfen Danışma Masası ile iletişime geçin.

üst min simgesi

Evcil hayvanlar ile birlikte konaklama otel yönetiminin onayına tabidir.

üst min simgesi

Geniş bir yiyecek ve içecek yelpazesiyle size 24 saat Oda Servisi sunuyoruz. Oda servisi siparişinizin %10‘u oranında ücrete tabidir.

üst min simgesi

Her odada elektronik kiralık kasa bulunmaktadır. Swissotel Krasnye Holmy Moskova odanızda bıraktığınız değerli eşyalardan sorumlu değildir.

üst min simgesi

Swissotel Krasnye Holmy Moskova, 17 - 0 yaş arası çocuklar için Çocuk Odaları sunmaktadır. İki bağlantılı veya bitişik odalarda konaklayan çocuklarınız sadece bir kapı uzaklıkta olup yaşlarına özel çarşaf, oyuncak ve olanaklarla oda dekorunu beğenecektir. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

üst min simgesi

Tüm misafir odası fiyatları %20 KDV’ye tabidir.

üst min simgesi

(ör. Havaalanı Transferleri, Araba Kiralama vb.)
İster havaalanına, bir iş toplantısına, bir alışveriş merkezine gitmeniz gereksin, isterse şehirde bir turistik tur atmak isteyin, kişisel bir sürücünün kullandığı yönetici veya iş sınıfı bir otomobil ile seyahatin konforunu sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siparişiniz için lütfen yola çıkma saatinizden 30 dakika önce +7 (495) 2215353 telefonundan veya concierge.moscow@swissotel.com e-posta adresi üzerinden Danışmaya ulaşın.

üst min simgesi

Otelin çoğu alanına tekerlekli sandalye kullanılarak erişilebilir. Ayrıca Swissotel Krasnye Holmy Moskova, 3 engelli dostu oda sunmaktadır.

üst min simgesi