Swissôtel Kalküta

Hoş geldiniz

Swissotel Kalküta

Dear Guest,

The hotel you are searching for is no longer available.

We hope to see you soon in one of our Swissôtel properties.

 

Swissotel Kalküta, Kalküta havaalanına en yakın beş yıldızlı oteldir. Bir alışveriş merkezine ilişik olan otel, mağazalara, restoranlara ve multiplex sinemaya erişim sağlar. BT merkezi yakınında Rajarhat’da konumlanan otel, IBM, TCS, BT, PWC, Ericsson, Primetals vs. şirketlerden devamlı kurumsal misafirleri ağırlar. Seçkin bir tatil ve iş olanakları karışımı sunuyoruz.

Geniş açık hava terasları ve her biri kendi seçkin açık hava Jakuzisi ile 10 süit dahil, 147 çağdaş misafir odalarından birini seçin. Swiss Executive Club lounge ilave enerji ve ayrıcalık sunar. Club lounge’ın yüksek hızlı interneti ve executive toplantı odası işlerinizde çok verimli olmanıza yardımcı olmak için hazır bekliyor.

İş merkezi ve iki toplantı odası tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılar. Bir sonraki etkinliğinizi Swissotel Kalküta‘nın balo salonunda gerçek İsviçre tarzında düzenleyin. Doğu Hindistan’daki en büyük sütunsuz banket tesislerinden biri olan Bern’de 1000‘den fazla misafir resepsiyon tarzında ağırlanabilir.

Birden fazla mutfaktan yemekler sunan tüm gün yemek restoranımız olan Café Swiss, resmi olmayan ortamı ile Maaya Lounge Bar veya Rajarhat’ın en yeni dolup taşan lokantası, modaya uygun müzik dinleyerek, zevkli özel kokteyller ile baharatlı yiyecekleri atıştırırken, sosyalleşebileceğiniz Wykiki dahil restoran ve barlarımızla Swissotel Kalküta‘da bir mutfak zevkleri yolculuğunu değerlendirin.

Swissotel Kalküta‘nın Alplerden esinlenen Pürovel Sport’u, tam donanımlı spor salonu ve nefes kesen sonsuzluk havuzu ile, egzersiz rutininize devam edebileceğiniz sıra dışı bir ambians sunuyor. Etkileyici çatı katı konumu ile Swissotel’in Pürovel Spa’sı Kalküta’nın hayat dolu şehir hayatında huzurlu bir vahadır.

Otel, banket alanları hariç her yerde internet bulunan, sigara içilmeyen katlara sahip ve konaklamanız sırasında güvenli otopark da mevcut.

Swissotel Kalküta‘da herkese göre bir şey bulunur!

SWISSÔTEL KOLKOTA’NIN EN İYİSİ

Fırsatlarımız

Zahmete Değer Bir Konaklama

Uyurken bağışta bulunun.

Daha Fazla Bilgi ZAHMETE DEĞER BİR KONAKLAMA hakkında

Akıllı Rezervasyon ile Akıllı Konaklama!

Ücretsiz Oda Yükseltmesi

Daha Fazla Bilgi Akıllı Rezervasyon ile Akıllı Konaklama! hakkında
Şimdi Rezervasyon Yaptır