Swissotel The Bosphorus, İstanbul

Swissotel The Bosphorus, İstanbul

*Zorunlu alan

Swissotel The Bosphorus

Bakımlarımız

  • Bakımlarımız

Bakımlarımız

Cinq Mondes ve Aromatherapy Associates’in erkek ve kadınlar için yüz bakımları seçkisinden kendi kişisel cilt ihtiyaçlarınıza uygun bakımı seçiniz.

AROMATHERAPY ASSOCIATES AROMA LIFT
SİSTEMLERİ - HEMEN FARK EDİLEN SONUÇLAR
Aroma Lift Sistemi bedenin kendi biyoelektrik nabzını düşük seviyeli ve nazik mikro akımlarla uyararak aktif bileşenlerin cildin daha derinine nüfuz etmesine ve ürünlerin daha etkin bir şekilde çalışmasına yardımcı olmasını sağlamaktadır. Mikro akım, galvanik akım ve yüksek frekans gibi üç farklı enerjiyi bir araya getiren Aroma Lift Sistemi ton kazanımını, ince çizgilerin dolgunlaşmasını ve cilt hidrasyonunu garanti ederken, gerçek anlamda ışıldayan bir cilt için antibakteriyel ve iyileştirici faydalar sunar.
KİŞİYE ÖZEL AROMA IŞILTI VE KALDIRMA YÜZ
BAKIMI - 60/90 DAKİKA
Hemen sonuç almak için bu yüz bakımını cilt bakımı ihtiyaçlarınıza göre girişimsel olmayan tekniklerle özelleştirmemize izin verin. Sorununuz ister ince çizgiler ya da derin kırışıklar veya tıkalı bir cilt ya da donuk pürüzlü cilt tonu olsun, ilk bakım sonrasında sonuç alabileceksiniz. Yüksek frekanslı akımların yanı sıra enzim peeling ve rejeneratif gül özlerinin güçlü kombinasyonları ile cildiniz daha temiz, parlak ve gözle görülür biçimde daha sıkı olacak.

İLAVE YÜZ BAKIMLARI
• Göz Bakımı - 30 dakika: göz çevresindeki şişkinlik ya da dehidrasyona karşı ekstra hidrasyon
• ARL Yüz Kaldırma Sistemi - 30 dakika: dolgunluk, sıkılık, artırılmış

**Bu yüz bakımları için birer seanslık rezervasyon yapılabilmektedir; ancak, en iyi sonuca ulaşmak için bakımı 5 ya da 10 seans sürdürmenizi öneriyoruz.

Hours Of Operation

Her gün 08:00-22:00

Contact Us

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: +90 553 295 2611

X