Swissotel Chicago

Swissotel Chicago

*Zorunlu alan

Fırsatlarımız

Kış Fırsatı

FIRSAT Ekim 18, 2023 - Mart 29, 2024

Konaklamanızda %20 oranına varan indirimin keyfini çıkarın.

Swissôtel Chicago’da kış mevsimini kucaklayın. Santa Süit’in bayram havası ile kendinizi sarmalayın, göl kenarındaki yürüyüş yolunda karlı çevreyi keşfedin ve şehrin canlı kültürel atmosferini soluyun. Chicago gerçek bir kış harikasıdır.

FİYATLAR

179 dolardan başlayan fiyatlar

FIRSATA DAHiL OLANLAR

Nisan 30, 2024 tarihine kadarki konaklamalar için Mart 29, 2024 tarihine kadar rezervasyon yaptırın, konaklamanızda %20 oranına varan indirimden yararlanın

HÜKÜM VE KOŞULLAR

Bu teklif yalnızca “Kış Fırsatı” promosyonu ile rezervasyon yaparsanız geçerlidir. Nisan 30, 2024 tarihine kadarki konaklamalar için Ekim 18, 2023 - Mart 29, 2024 arasında bu teklifle rezervasyon yaptırın. Minimum 2 gecelik konaklamalar içindir. İndirim yüzdesi rezervasyon sırasındaki oda fiyatına göre hesaplanır; tesise ve konaklama süresine göre değişiklik gösterebilir. Teklif, katılımcı Swissotel konumlarında rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir. Bu teklif bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir ve başka teklif ve promosyonla birleştirilemez. İndirim dışı tarihler geçerli olabilir. Promosyon fiyatıyla rezervasyon yaparak tam esnek fiyat fırsatına oranla %20 oranına varan tasarruf edin, 3 gün önceden rezervasyon gereklidir. Tüm oteller için otelin depozito politikası geçerlidir. Tüm oteller için otelin iptal politikası geçerlidir.

ALL – Accor Live Limitless üyeleri, katılımcı otellerde Üye Fiyatı avantajı ile ek indirimden yararlanır. Üyeler otele giriş sırasında üyelik kartlarını göstermelidir (veya kartlarını henüz almamışlarsa üyelik numarasını belirtmelidir). Üye başına, her bir konaklama tarihi için Üye Fiyatı ile maksimum 2 oda rezerve edilebilir. Rezervasyonlar katılımcı Accor web siteleri üzerinden yapılmalıdır.