Swissotel Chicago

*Zorunlu alan

Fırsatlarımız

Give Hope Kuruluşu

Tüm yıl mevcut

SOS Çocuk Köyleri’ni Destekleyin

Sadece Chicago şehrinde konaklamayın, Chicago için bir fark yaratın. Give Hope Paketi, günlük fiyatın 10 ABD dolarını kuruluşlarına bağışlayarak SOS Çocuk Köyleri İllinois’i destekler. Tüm gelirler doğrudan SOS Illinois’e bağışlanacak ve evimiz olarak adlandırmaktan gurur duyduğunuz yerel topluluğa olumlu katkı sağlayacaktır.

25 yıl önce kurulan SOS Çocuk Köyleri Illinois, destekleyici bir topluluk ortamında, yardımsever, verimli ve kendi kendine yeten yetişkinler olarak büyümeye ihtiyaç duyan çocuklara istikrarlı bir yuva sunan, 501(c)3 yasasına tabi bir sosyal yardım ajansıdır. SOS Çocuk Köyleri modeli, aşağıdaki dört bileşeni vurgulayarak, geleneksel koruyucu aile sisteminden farklıdır: 1) Çocuklar kardeşleri ile birlikte yaşar, 2) Çocuklar, tam zamanlı, profesyonel eğitim almış bir Koruyucu Ebeveynden bakım ve destek alır, 3) Çocuklar, özel, tek bir ailenin evinde büyür, 4) Çocuklar, bilinçli bir bakıcı topluluk olarak tasarlanan Köy tarafından desteklenir.

SOS Çocuk Köyleri Illinois, koruyucu ailelerin %50 ulusal ortalamasına kıyasla, %100 lise mezuniyet oranını kutluyor. Kasım 2015 tarihinde, Chicago Dergisi SOS Çocuk Köyleri Illinois’u “Chicago‘deki En İyi Hayır Kurumlarından” biri olarak seçti. SOS Children’s Villages Illinois hakkında daha fazla bilgi için, www.sosillinois.org adresini ziyaret edin

Give Hope Paketi aracılığı ile yaptığınız cömert bağışlar ile Swissotel Chicago ve misafirlerimiz SOS Çocuk Köyleri Illinois’e 40.000$’dan fazla bağış yaptı. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

FİYATLAR

209 Dolardan başlayan fiyatlar

FIRSATA DAHiL OLANLAR

- Günlük Fiyat üzerinden %15 indirim
- Her gece için SOS Çocuk Köyleri Illinois’e 10$ USD bağış

HÜKÜM VE KOŞULLAR

-Fırsat başka fırsatlarla birleştirilemez
- Müsaitlik durumuna göre geçerlidir
- Sınırlamalar geçerlidir.