Swissotel Kursaal Bern

Swissotel Kursaal Bern

*Zorunlu alan

Swissotel Kursaal Bern

Oteli Keşfet

Avrupa’nın merkezinde ve İsviçre’nin kalbinde yer alan Bern’e trenle, araçla, Bern Şehir Havaalanı üzerinden uçakla kolaylıkla ulaşılabilir. Zürih, Cenevre ve Basel Euro Havaalanlarına yaklaşık 1 saat mesafede. İsviçre’nin başkenti aynı zamanda İsviçre’nin diğer bölgelerine geziler için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Haritalar ve Yön Tarifleri

Swissotel Kursaal Bern, her yere yürüyerek ulaşılabilecek olan şehir merkezinde bulunmaktadır. Aşağıdaki vasıtalarla kolayca erişim sağlama mümkündür:

Otomobil:

Otoyol çıkışı Bern-Wankdorf’dur - merkeze doğru düz ilerleyin - Papiermühlestrasse’ye doğru sağa dönün - üçüncü kavşakta Viktoriastrasse’ye doğru sağa dönün - Viktoriaplatz’da Kornhausstrasse’ye doğru sola dönün - bina sağ tarafta kalacaktır.
GPS: 46,9527915 °N / 7,4481958 ° E

Kursaal Bern binasından sonra kapalı otopark için Schänzlihalde’ye doğru sağa dönün. Otoparkta elektrikli araçlar için 22 kw’lık üç şarj istasyonu bulunmaktadır. 24 saatlik otopark ücreti 26 CHF’dir.

Toplu Taşıma:

Ana tren istasyonundan «Wankdorf Bahnhof» yönünde Tramway No. 9‘a binin. Swisotel Kursaal Bern’in «Kursaal» isimli kendi durağı bulunmaktadır.

Swissotel Kursaal Bern

Yerel Rehber

Rahat atmosferi, tablo güzelliğinde parke taşlı sokakları ve yaz aylarında iyi yüzücüleri bekleyen, Aare nehrinin güzel manzaraları ile küçük ve kompakt bir şehir olan İsviçre başkentini keşfedin. Bern’in eski şehri bir UNESCO Dünya Mirası Sit Alanıdır ve küçük galeriler, özellikli ürünler sergileyen dükkanlar ve olağanüstü gastronomi mekanları ile çevrelenen 100 fıskiye ve meydanı ile tablo güzelliğinde orta çağ sokaklarını ve kültürünü keşfetmek için ideal bir başlangıç noktasıdır. Yerel sakinlerin 'Lauben' olarak adlandırdığı 6 kilometrelik pasajlar yağmur altında bile sizi kuru tutacaktır.
Bern çevresinde Zytglogge (Saat Kulesi), Parlamento Binası, Gül Bahçesi veya BearPark gibi çok sayıda yer keşfetmenizi bekliyor!

Swissotel Kursaal Bern

Konuk Hizmetleri

Swissotel Kursaal Bern‘deki otel olanakları ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Swissotel Kursaal Bern

Bern’i keşfedin

Purovel Sport

Egzersizinizin keyfini çıkarın.

Daha Fazla Bilgi  Purovel Sport hakkında

Otel E-posta Listesine Üye Olun

Özel promosyonlar ve fırsatlar kazanın.

Daha Fazla Bilgi  Otel E-posta Listesine Üye Olma hakkında