Swissotel Le Plaza Basel

*Zorunlu alan

Swissôtel Le Plaza, Basel

Konuk Hizmetleri

Swissotel Le Plaza, Basel’deki Misafir Hizmeti

Danışma Masamız güvenilir bebek bakım organizasyonlarıyla sizi memnuniyetle yardımcı olacaktır. Lütfen bu hizmeti konuklar adına organize ettiğimizi unutmayın. Swissotel Basel bu hizmetin sonucunda oluşan veya bebek bakıcısının neden olduğu yaralanmalar, zararlar veya diğer iddialardan sorumlu değildir. Bebek bakım organizasyonu için, lütfen + (41)0 61 555 33 33 numaralı telefondan Danışma Masamız ile iletişime geçin veya basel@swissotel.com adresinden bize e-posta gönderin.

üst min simgesi

Valizlerinize yardım edecek olan belboy görevlilerini otelin ana girişindeki komi masasında bulabilirsiniz. Belboylarımız taşıma ve yük işlerinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

 

üst min simgesi

Danışma Masasındaki iş merkezimiz günün 24 saati ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

 

üst min simgesi

  • Giriş zamanı 14:00'dır.
  • Çıkış saati öğle 12:00'dır.

üst min simgesi

Danışma Masamız kişisel bir program oluşturarak Basel’deki konaklamanızda size yardımcı olmaktan memnun olacaktır. Lütfen müzikal ve tiyatro biletleri, turistik gezi turları, müze ipuçları ve daha fazlası için + (41)0 61 555 39 51numaralı telefondan bizimle iletişime geçin veya basel@swissotel.com adresinden bize e-posta gönderin.

üst min simgesi

Otel Resepsiyonunda yabancı para birimi (günlük en fazla 500.00 Euro değerinde) otelin mevcut döviz kuruna göre çevrilebilir. Bu hizmet sadece otel konukları içindir.

üst min simgesi

Güvenlik nedenleriyle konuk kat asansörlerine sadece oda anahtar kartıyla erişilmektedir.

 

üst min simgesi

Talep üzerine hızlı çıkış mevcuttur. Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız, lütfen çıkışınızdan en az bir gün önce Danışma Masası personelimizi bilgilendirin.

üst min simgesi

Tüm konuk odaları ve ortak alanlarda ücretsiz internet erişimi ve ücretsiz WiFi mevcuttur.

 

üst min simgesi

Temizlik Departmanımız aşağıdaki özel isteklerinizle memnuniyetle ilgilenecektir: Bebek karyolası, çamaşır hizmeti, antialerjik yatak çarşafı, kuru temizleme, oda parfümü, ütü hizmeti, yastık hizmeti ve daha fazlası.

 

üst min simgesi

Pazartesi'den Cuma'ya kuru temizleme hizmeti sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi ve özel talepler için lütfen +41(0) 61 555 33 33 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

 

üst min simgesi

Otel içerisinde ekibimiz tarafından bulunan unutulmuş ve kayıp eşyalar 6 ay boyunca saklanacaktır. Bulunan eşyalar yalnızca sahibi kesin şekilde belirliyse iade edilecektir. Talep etmeniz durumunda lütfen +41 (0)61 555 33 33 numaralı telefondan iletişime geçin.

üst min simgesi

Tıbbi yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen günün her saati Danışma Masası ile iletişime geçin. Lütfen yasalar gereği ağrı kesici ve benzerlerini satamadığımızı unutmayın.

gece ücretlendirilmiştir.

üst min simgesi

Her odada minibar olanakları bulunan bir küçük buzdolabı bulunmaktadır. Minibar kullanımı için ek ücret uygulanır. Minibar olanakları talep üzerine kaldırılabilir.

 

üst min simgesi

Swissotel Basel vale park hizmeti sunar. 24 saatlik ücret 50.00 CHF'dir.

 

üst min simgesi

Danışma Masamızda Posta Hizmeti ve pullar mevcuttur. Daha fazla bilgi ve özel talepler için lütfen +41 (0)61 555 3951  numaralı telefondan iletişime geçin.

 

üst min simgesi

Swissotel Basel tesisine evcil hayvan kabul edilir. Evcil hayvan başına ücret gecelik 20.00 CHF'dir.

 

üst min simgesi

Geniş bir yiyecek ve içecek yelpazesiyle size 24 saat Oda Servisi sunuyoruz. Oda servisi sipariş başına 5,00 CHF ile ücretlendirilecektir.

 

üst min simgesi

Her odada kiralık kasa bulunmaktadır. Swissotel Basel'in odanızda bıraktığınız değerli eşyalardan sorumlu olmadığını unutmayın.

 

üst min simgesi

0 – 17 yaş arası çocuklar için Özel Çocuk Odası Olanakları sunar. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

üst min simgesi

Tüm ücretlere KDV ve hizmet bedeli dahildir. Basel bölgesine seyahat eden konuklardan gece başına her kişi için 4,00 CHF ek şehir vergisi alınacağını lütfen unutmayın.

üst min simgesi

İlave bedel karşılığında araç kiralama hizmeti, limuzin hizmeti veya havaalanı transferleri organize edilebilir. Lütfen +41 (0)61 555 33 33  numaralı telefondan bizimle iletişime geçin veya basel@swissotel.com adresinden bize e-posta gönderin.

 

 

üst min simgesi

Otelin çoğu alanına tekerlekli sandalye kullanılarak erişilebilir. Ayrıca Swissotel Basel, eşiksiz duş bulunan 2 engelli erişimi olan oda sunmaktadır.

üst min simgesi