Swissotel Le Plaza Basel

*Zorunlu alan

Swissotel Le Plaza Basel

Oteli Keşfet

Basel, üç ülke Fransa, Almanya ve İsviçre'nin cennet gibi kesişim merkezidir. Önemli kültürel değerleri, müzeleri ve tiyatrolarıyla tanınmaktadır.

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Haritalar ve Yön Tarifleri

Swissotel Basel, şehir merkezine çok yakın bir yerde, fuar alanının hemen içerisinde yer almaktadır ve Kongre Merkezi Basel ile doğrudan bağlantılıdır. Aşağıdaki vasıtalarla kolayca erişim sağlama mümkündür:

Otomobil:

A5 Otoyolu'ndan ‘Basel Nord/Kleinhüningen’ çıkışına sapın veya A35 Otoyolu'ndan ‘Badischer Bahnhof/Basel Ost’ çıkışını kullanın. Fuar alanlarındaki otoparkın içinde park veya vale park hizmeti sunulmaktadır (izin verilen yükseklik maksimum 2 m).

Tren:

Ana tren istasyonu ‘SBB Basel’ yaklaşık 2 km uzaklıktadır - 1 veya 2 numaralı tramvay ile Messeplatz Basel‘e ulaşın | ‘Basel Badischer Bahnhof’ tren istasyonu yaklaşık 1 km uzaklıktadır - 6 numaralı tramvay ile Messeplatz Basel‘e ulaşın.

Uçak:

Basel Euroairport Basel-Mulhouse-Freiburg (BSL) otelden yaklaşık 8 km mesafede yer almaktadır. Sizi SBB tren İstasyonuna götürecek otobüs her 20 dakikada bir hareket etmektedir (Hat Nr. 50). Taksi otele yaklaşık olarak 10-20 dakikada ulaşmaktadır.

Toplu Taşıma:

Otelin hemen dışarısında birçok tramvay istasyonu bulunmakta ve istediğiniz yere, randevuya veya turistik gezi noktasına kolayca gitmenizi sağlamaktadır (Tramvay Nr. : 1, 2, 6, 14, 15)

Swissotel Le Plaza Basel

Yerel Rehber

İsviçre'nin "Kültür Başkenti"ni keşfederek alışveriş, eğlence, etkinlikler ve daha fazlası hakkında bilgi edinin.

Basel sınırsız kültür vadeder: Şehir, sanat ve tatil aktivitelerinden oluşan eşsiz bir programla ışıldamaktadır. İster 40'dan fazla müzeden birini keşfedin ya da tekneyle gezintiye çıkarak Roma çağına dönüş yapın, Basel unutulmaz konaklamalar sunmaktadır. Şehir Avrupa'nın tam kalbinde, Ren nehrinin her iki yakasında yer almaktadır. Cennet gibi Fransa, Almanya ve İsviçre sınır üçgeninin merkezidir; İsviçre'nin Jura, Almanya'nın Kara Orman ve Alsas'ın Vosges dağları arasında bulunmaktadır. Elinizde alışveriş torbalarıyla şehri keşfetmeyi seviyorsanız, Basel tam size uygun yerdir: turistik gezi ile alışverişi bir araya getirmek kolaydır. Ayrıca sizi meşgul edecek çok sayıda olanak vardır: Hermes, Louis Vuitton veya Rolex gibi lüks markalar; ayakkabı, moda, kitaplar, gurme mutfak, küçük tasarım mağazaları ve özellikli ürün mağazaları.

Swissotel Le Plaza Basel

Konuk Hizmetleri

Tavsiye edilen restoranlardan mükemmel romantik hafta sonunu planlamaya kadar, Misafir Hizmetleri her ihtiyacınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Swissotel Le Plaza, Basel

Basel'İ Keşfedin

Galeri

En üst düzeyde zarif hizmet ve konfor.

Daha Fazla Bilgi  Galeri hakkında

Purovel Spa & Sport

Sauna, buhar banyosu, masajlar ve kozmetik bakımların keyfini çıkarın.

Daha Fazla Bilgi  Purovel Spa & Sport hakkında

Otel E-posta Listesine Üye Olun

Özel promosyonlar ve fırsatlar kazanın.

Daha Fazla Bilgi  Otel E-posta Listesine Üye Olma hakkında