Swissôtel Le Plaza, Basel

Hoş geldiniz

Swissotel Le Plaza Basel

Basel büyük merkeziyle sadece bir İsviçre şehri değildir; Basel bölgesinden gelen insanlar yüzlerindeki gülümsemeyle buranın küçük biçimde büyük bir şehir olduğunu gururla söylüyor ve bunda haklılar. Ren'in kenarındaki şehir bir şehir seyahatinde ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunuyor. Blackforest taş atımlık mesafedeyken kültür ve iş el ele gider. Zarif misafir odaları ve gerçek Swiss misafirperverliğiyle karşılaşacağınız Swissotel Basel (4**** yüksek kaliteli) konaklamanızda aynı şeyleri göreceksiniz.

Otel 238 geniş oda ve suit sunmaktadır. Otel sergi alanına merkezi bir konumda yer almakta ve şehrin tarihi kısmına, pek çok gezi alanına ve Ren Nehri'ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Güne Grill25 restoranda yapacağınız enfes bir kahvaltıyla başlayın veya 24 saatlik oda servisinin keyfini çıkarın ve ücretsiz günlük gazeteden yararlanın. Kardiyo ve ağırlık egzersizi seçenekleri sunan Pürovel Sport, sauna ve buhar banyosu olanaklarına da sahiptir.

Basel ve çevresini daha fazla keşfetme ihtiyacını hissederseniz, varış ve ayrılış gününüz dahil olmak üzere konaklamanız süresinde toplu taşıma sistemini ücretsiz kullanmak için ücretsiz BaselCard’dan yararlanabilirsiniz. Bunun yanında, danışma ekibimiz günübirlik gezi planlaması veya Basel şehrindeki ya da çevresindeki çeşitli etkinliklere ve gösterilere bilet organize etme konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

SWISSÔTEL BASEL’İN EN İYİSİ

Fırsatlarımız

Basel'de karnaval

2020 için şimdi rezervasyon yapın

Daha Fazla Bilgi 'de karnaval hakkında

Hafta Sonları Harikadır

Kendinizi şımartın ve Basel otelinde harika bir hafta sonunun keyfini çıkarın.

Daha Fazla Bilgi Hafta Sonları Harikadır hakkında
Şimdi Rezervasyon Yaptır