Swissotel Ankara

*Zorunlu alan

Swissôtel Ankara

KONUK HİZMETLERİ

Swissotel Ankara’daki Misafir Hizmeti

Danışma Masamız güvenilir bebek bakım organizasyonlarıyla sizi memnuniyetle yardımcı olacaktır. Lütfen bu hizmeti konuklar adına organize ettiğimizi unutmayın. Swissotel Ankara bu hizmetin sonucunda oluşan veya bebek bakıcısının neden olduğu yaralanmalar, zararlar veya diğer iddialardan sorumlu değildir. Bebek bakım organizasyonu için lütfen+90 312 409 30 00 numaralı telefondan Resepsiyon ile iletişime geçin veya bize e-posta gönderin.

top min icon

Bellboyları otelin ana girişinde bulabilirsiniz. Bellboylarımız taşıma ve yük işlerinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

top min icon

Danışma Masasındaki İş Merkezimiz günün 24 saati ücretsiz olarak hizmetinizdedir. Olanaklara yazıcı ve yüksek hızlı internet erişimi bulunana iki tam çalışma istasyonu dahildir.

top min icon

  • Giriş zamanı 14:00''dır.
  • Çıkış zamanı öğlen 12,00''dir.

top min icon

Danışma Masamız kişisel Ankara programınıza memnuniyetle yardımcı olacaktır. Lütfen daha fazla bilgi için +90 312 409 30 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin veya bize e-posta gönderin.

top min icon

Otelin Danışma Masasında yabancı para birimi (günlük en fazla 200,00 Euro değerinde) mevcut döviz kuruna çevrilebilir.

top min icon

Güvenlik nedenleriyle konuk kat asansörlerine sadece oda anahtar kartıyla erişilmektedir.

top min icon

Complimentary internet access and free WiFi is available in all guest rooms and public area.

top min icon

Temizlik departmanımız aşağıdaki özel isteklerinizle memnuniyetle ilgilenecektir: Bebek karyolası, çamaşırhane, antialerjik yatak çarşafı, kuru temizleme, klima, ütü hizmeti, yastık hizmeti ve daha fazlası.

top min icon

Pazartesi - Pazar günleri kuru temizleme hizmeti sunuyoruz. Aynı gün teslim için lütfen sabah 10:00''dan önce Temizlik ekibimizle iletişime geçin; kıyafetleriniz buna göre toplanacaktır. Lütfen çamaşırhane formuna adınızı, oda numaranızı ve kıyafet sayınızı yazın.Sabah 10.00’dan sonra Temizlik departmanına teslim edilen ve aynı gün teslimli kıyafetlerin çamaşırhane hizmeti için %50 ek ücret uygulanacaktır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde %50 ek ücret uygulanacaktır.

top min icon

Tıbbi yardıma ihtiyacınız olursa, günün her saati Danışma Masası veya Görevli Müdür ile iletişime geçebilirsiniz. Lütfen yasalar gereği ağrı kesici ve benzerlerini sunamadığımızı unutmayın. Bir ilaca ihtiyacınız olduğunda sizin adınıza yakınlardaki bir eczaneden bu ilacı temin edebiliriz.

top min icon

Swissotel Ankara, 100 yeraltı otopark alanı ve ayrıca bir bisiklet park alanı sunmaktadır. Otopark hizmetimiz 7 /24 ücretsizdir.

top min icon

Swissotel Ankara''ya evcil hayvanlar kabul edilir. Evcil hayvan oda bakım ücreti 50,00 Euro’dur.

top min icon

Geniş bir yiyecek ve içecek yelpazesiyle size 24 saat Oda Servisi sunuyoruz.

top min icon

Her odada elektronik kiralık kasa bulunmaktadır. Alternatif olarak Danışma Masasındaki otel kasasını kullanabilirsiniz. Swissotel Ankara, odanızda bıraktığınız değerli eşyalardan sorumlu değildir.

top min icon

Swissotel Ankara, 0 – 12 yaş arası çocuklar için Çocuk Odaları sunmaktadır. İki bağlantılı veya bitişik odalarda konaklayan çocuklarınız sadece bir kapı uzaklıkta olup yaşlarına özel çarşaf, oyuncak ve olanaklarla oda dekorunu beğenecektir.

top min icon

Tüm ücretlere katma değer vergisi ve hizmet bedeli dahildir.

top min icon

Araç kiralama hizmeti, limuzin hizmeti veya havaalanı transferleri Resepsiyon tarafından organize edilebilir. Ücretler talebe göredir. Lütfen +90 312 409 30 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin veya bize e-posta gönderin.

top min icon

Otelin çoğu alanına tekerlekli sandalye kullanılarak erişilebilir. Ayrıca Swissotel Ankara, engellilere uygun duşlu 1 engelli dostu oda sunmaktadır.

top min icon