Swissotel Ankara

*Zorunlu alan

Swissotel Ankara

Oteli Keşfedin

Vadiler ile yarılmış ve volkanik dağları ile çevrelenmiş koyu sarı orta Anadolu platosu Türkiye’nin kalbini oluşturur ve bir medeniyet beşiğidir. Ankara tarihi yerler ile doludur; yontma taş çağından Keltler’e ve 19. yüzyılda modern Türkiye’nin kurulmasına uzanan zengin bir tarihe sahiptir: Milattan önce 8. yüzyıla uzanan eski bir tarihten kalan yerleşim yerleri Çatalhöyük’te gün ışığına çıkarıldı ve Ankara şehrinin Milattan sonra 400 yüzyılda Roma İmparatorlarının yazlık başkenti olduğu belirlendi. Ankara, Türkiye’nin canlı ve çeşitli metropollerinden birisi olma yolunda. Çocuk dostu bir şehir olan Ankara ferahlatıcı bir yeşilliğe sahiptir, mesafeler kısa ve trafik görece rahattır.

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Konum:

Çankaya’nın en özel bölgesinde bulunan Swissotel Ankara, birçok elçiliklere en yakın mesafededir. Esenboğa havalimanından otele ulaşım sadece 45 dakika olup, alışveriş merkezlerine ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

Araba ile;

Konya’dan Ankara’ya gidiş istikametinde, Çankaya-Yıldızevler levhalarını takip edin. Simon Bolivar Caddesinden sola dönün ve otel levhalarını takip edin.

Esenboğa Havalimanı - Şehir Merkezi bağlantıları:

Esenboğa Havalimanı-Şehir Merkezi arası ulaşımı Havaş ile sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine ulaşım Havaş ile 30 dakika sürmektedir. Şehir merkezinden taksi ile otele ulaşım 40-45 dakika sürmektedir.

Swissotel Ankara

Şehirden Haberler

Anadolu, Kapadokya ve Karadeniz kıyılarına yapacağınız seyahatleriniz için en uygun merkezde bulunan başkentte; Anıtkabir, Roma Hamamı, Anadolu Medeniyetler Müzesi, Ankara Kalesi görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler arasındadır. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile müzik şöleninin tadını da çıkarabilirsiniz.

Swissotel Ankara

yerel Etkinlikler

Her gün

GEZİ

ESKİ ŞEHİR - Ankara Kalesi

Swissotel Ankara

Misafir Hizmetleri

Tavsiye edilen restoranlardan mükemmel romantik hafta sonunu planlamaya kadar, Misafir Hizmetleri her ihtiyacınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Swissotel Ankara

Ankara'yı keşfedin

Spa & Sport

Total rejuvenation with the sumptuous Purovel Spa & Sport.

Learn More  about Spa & Sport

 Hotel E-mail Sign-Up 

Sign up for e-mail to receive exclusive offers and promotions.

Learn More  about  Hotel E-mail Sign-Up 

Sürdürülebilirlik

Sustainable Environment & Efficiency - White Star Certificate.

Learn More  about Sürdürülebilirlik