Swissôtel Hediye Kartı

HEDİYE KARTI KURAL VE KOŞULLARI

Swissôtel Hotels & Resorts hediye kartları, Swissôtel Hotels & Resorts tarafından yönetilen herhangi bir doğrudan otel bedeli için kullanılabilir. Ayrıca, Swissôtel Hotel ve Resorts hediye kartlarının Swissôtel’in sahip olduğu ve yönettiği yiyecek içecek mekanlarında, Swissôtel’in sahip olduğu ve yönettiği spa ve Swissôtel Hotels & Resorts’a ilişik herhangi bir mağazada kullanılabilir. Hediye kartları yerel para biriminde mevcuttur. Kartınızı herhangi bir otel veya tatil köyünde kullanırken yerel para birimi hediye kartı üzerindeki para biriminden farklı ise, hediye kartı istasyonu hediye kartının güncel değerini hesaplamak için Oanda tarafından sunulan güncel döviz kuru kullanacaktır. Kullanılan döviz kurları mevcut pazar koşullarına dayanır ve Swissôtel Hotels & Resorts tarafından ayarlanamaz. Swissôtel Hotels & Resorts hediye kartları diğer ödeme şekilleri ile birleştirilebilir. Hediye kartında bulunan meblağdan daha fazla tutan ödemelerde, kalan bakiye nakit veya temel kredi kartları ile ödenebilir. Hediye Kartları nakit para karşılığı değiştirilemez ve bir hizmet karşılığı kullanılmadıkça değeri yoktur. Elektronik hediye kartları fiziksel hediye kartları ile değiştirilemez. 

 

HEDİYE KARTINIZI KAYDETTİRİN

Swissôtel Hotels & Resorts kayıp, çalıntı veya hasarlı kartlardan sorumlu değildir. Hediye kartı bakiyesini korumak için, https://cws.givex.com/cws/swissotelclp/consumer/main/home.py adresinden kaydedildiğinden emin olun. Bir hediye kartının kaybolduğu veya çalındığı bildirilirse, var olan bakiye dondurulacak ve o miktar için yeni bir kart çıkartılacaktır. Bildirimden önce kartın kullanımının riski size aittir. 

 

İADE POLİTİKASI

Maalesef, Swissôtel Hotels & Resorts hediye kartları iade edilemez, değiştirilemez veya geri ödenemez. 

 

HEDİYE KARTI GÜVENLİĞİ

Swissôtel Hotels & Resorts veya iştirakleri dışındaki kaynaklardan satın alınan hediye kartları için Swissôtel Hotels & Resorts garanti vermemektedir. Bu Kartın kullanımı bu hüküm ve koşulların kabulü anlamına gelmektedir.