Accommodations

Reservations

DESTİNASYON TÜRKİYE
GİRİŞ

ÇIKIŞ

REZERVASYON DEĞİŞİKLİĞİ
Yetişkin Çocuk
FİYAT TİPİ

PROMOSYON KODU
IATA Code


REZERVASYON DEĞİŞİKLİĞİ
TELEFON REZERVASYON

00 800 6379 4771

Leading Hotels of The World üyesi olan Swissôtel The Bosphorus Istanbul, Istanbulluların buluşma noktasıdır.

Dünyanın önde gelen oteller zincirinin bir üyesi olan Swissôtel, İstanbul'un en seçkin 5 yıldızlı otellerinden biridir. Avrupa yakasında, şehrin merkezinde konumlanmış olup işyerlerine yakın bir noktada ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Bir zamanlar Osmanlı sultanlarına ev sahipliği yapmış Dolmabahçe Sarayı bahçesinin üzerinde, ağaçlık bir tepenin üzerine kurulu otel;

Boğaz, Asya yakası ve eski İstanbul'un panoramik ve eşsiz bir manzarasına sahiptir. Günümüzde ise kalite mirasını, sahip olduğu üstün hizmet anlayışı ile sürdürmektedir. Seçkin bir alışveriş bölgesi olan Nişantaşı’na sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde, şehrin turistik merkezlerine yakın ve Uluslararası Atatürk Havaalanı’ndan da 30 dakika uzaklıktadır.

Batı Bloğunda bulunan konaklama odalarımız ve süitlerimiz yenilenmektedir. Açık Havuz ve Gaja Roof renovasyon süresince kapalı olacaktır. Ayrıca Café Swiss Restoran 1 Ağustos 2014 tarihi itibariyle kapalıdır. Açık büfe kahvaltı servisimiz Lobby Lounge’da devam etmektedir. Yenilenme süreci boyunca olası görsel ve ses rahatsızlığını önlemek amacıyla, Lobby Lounge’ın panoramik manzarası da kapalı olacaktır. Detaylı bilgi için Istanbul@swissotel.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.