Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Swissôtel Hangzhou Açılış Tarihi: 2019

2019 tarihinde açılması beklenen Swissôtel Hangzhou, Çin'in Zhejiang vilayet başkentinde inşa edilmekte olan 400 odalı yeni bir oteldir. Tesis kapsamında dört modern yeme-içme mekanı, Alpler temalı terapiler ve egzersiz programları sunan Purovel Spa & Sport tesisi ve yaklaşık 2.000 metrekarelik toplantı alanı bulunacaktır. Swissôtel Living rezidans konsepti dahilinde, yerleşim seçeneği için 400 adet hizmet sunulan daire de inşa edilmektedir.

Otel, Hangzhou Olympic Center & Exhibition Center bitişiğindeki Qianjiang Century CBD'de bulunan IOC projesinde nehir manzaralı cazip bir konumda yer alacaktır. IOC projesi kapsamında büyük ölçekli toplantı ve kongre tesisleri, oteller, lüks rezidanslar, A Sınıfı ofisler, ticaret ve perakende tesisleri bulunmaktadır.

Genellikle Çin'in en güzel şehirlerinden biri olarak bilinen Hangzhou, UNESCO'nun Dünya Miras Listesi'nde yer alan ve çeşitli tapınaklar, pagodalar ve bahçeler içeren ünlü West Lake'e ev sahipliği yapmaktadır. Temiz su gölü, asırlardır şairlere ve ressamlara ilham vermekte, Çin ve Asya genelindeki bahçe tasarımcıları için de önemli bir ilham kaynağı olduğuna inanılmaktadır. Tanınmış diğer tarihi ve kültürel alanlar arasında Hügel Gu Shan, General Yue Fei'nin Mezarı, Liuhe Pagoda ve Ling Yin Tapınağı yer almaktadır. Bölge, ayrıca Qiantang Nehri'ne yol alan dünyanın en büyük gelgit oyuğuna ev sahipliği yapmaktadır.