Hoş geldiniz

Swıssotel Bremen

Swıssotel Bremen, Bremen şehrinin merkezinde yer alır. Kasaba müzisyenleri ve neşeli pazar meydanı gibi tüm önemli cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde olan otelin merkezi konumu ayrıca Bremen‘in eski şehir surlarının muhteşem bir manzarasını sunar. Yenilikçi bir ruhla döşenmiş ayrıcalıklı 230 oda ve suit en son teknoloji ve ücretsiz kablosuz internet bağlantısı gibi modern olanaklar ile donatılmıştır.

Hillmann’s Restoranımızda gösterişli açık büfe kahvaltıda gününüze enerji verecek çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Güneşli bir günde gününüzü park manzarasıyla Vicco´s terasta geçirebilir veya "oturma odası" atmosferindeki otelin kendi Ô Place Bar'ında öğle yemeğinin, akşam yemeğinin veya ferahlatıcı bir Beck's biranın tadını çıkarabilirsiniz.

İş amaçlı seyahat eden misafirler, en fazla 1000 kişi kapasiteli geniş toplantı ve konferans alanını beğenecektir. Bremen'in Kongre ve Fuar Merkezi otele sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Düzenli egzersiz programınıza devam etmenizi sağlayan tam donanımlı Pürovel Sport spor salonuna konuklar ücretsiz erişebilir. Sauna, buhar banyosu, kar küveti ve çeşitli masajlar ile bakımlar seyahatiniz süresince dinlenmenizi sağlayacaktır.

Swıssotel Bremen, çevre yönetimi sistemi 14001:2004'e göre DIN sertifikalıdır ve Almanya Seyahat Yönetimi Derneği'nin (VDR) "Sertifikalı Yeşil Otel," "Sertifikalı İş Oteli" ve "Sertifikalı Konferans Oteli" 2017 sertifikalarını almıştır.

SWISSÔTEL Bremen’İN EN İYİSİ

Fırsatlarımız

Hafta Sonu Fırsatı

Geç çıkış imkanı ile hafta sonunuzu en iyi şekilde değerlendirin.

Daha Fazla Bilgi Hafta Sonu Fırsatı hakkında
Şimdi Rezervasyon Yaptır